Delegation

139
Bouts

80

Wins

59

Losses

0

Ties

Preloader
Loading...
Delegation Metrics
49
Divisions
124
Bouts
100
Athletes
0
Team Officials
Delegation Medals
26
1st
31
2nd
22
3rd
79
Total
Delegation Photos
No photos to display.
Top Athletes
Tsimafei Pirozhnik Junior 10 -11 Male -36kg
  • Male
  • Junior 10 11
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Ilya Syrytski Junior 14 -15 Male -45kg
  • Male
  • Junior 14 15
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Andrei Krychun Junior 14 -15 Male -54kg
  • Male
  • Junior 14 15
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Dzmitry Bobka Junior 10 -11 Male -46kg
  • Male
  • Junior 10 11
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Anton Dauzhenka Junior 10 -11 Male -42kg
  • Male
  • Junior 10 11
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Dzianis Khvatsik Junior 12 -13 Male -36kg
  • Male
  • Junior 12 13
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Aliaksandr Kazachenka Senior Male -60kg
  • Male
  • Senior
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Dzmitry Tymul Senior Male -63.5kg
  • Male
  • Senior
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Nariman Mamedov Junior 16 -17 Male -71kg
  • Male
  • Junior 16 17
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Ivan Eismant Junior 16 -17 Male -86kg
  • Male
  • Junior 16 17
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Anton Rabtsevich Junior 12 -13 Male -44kg
  • Male
  • Junior 12 13
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Makar Kastsiuk Junior 10 -11 Male -40kg
  • Male
  • Junior 10 11
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Ivan Shanhin Junior 12 -13 Male -38kg
  • Male
  • Junior 12 13
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Ilya Shpak Junior 12 -13 Male -46kg
  • Male
  • Junior 12 13
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Yauheni Vauchok Senior Male -86kg
  • Male
  • Senior
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Mikhail Yakimovich Junior 16 -17 Male -54kg
  • Male
  • Junior 16 17
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Yauhen Miahkou Senior Male -81kg
  • Male
  • Senior
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Fiodar Koltun Senior Male -91kg
  • Male
  • Senior
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Sagif Gasanov Senior Male -57kg
  • Male
  • Senior
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Uladzislau Basalyha Junior 16 -17 Male -81kg
  • Male
  • Junior 16 17
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Artsiom Olin Junior 10 -11 Male -34kg
  • Male
  • Junior 10 11
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Pavel Hryshanovich Senior Male -71kg
  • Male
  • Senior
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Andrei Varonik Junior 14 -15 Male -51kg
  • Male
  • Junior 14 15
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Darya Bialkova Senior Female -60kg
  • Female
  • Senior
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Pavel Rymko Junior 14 -15 Male -71kg
  • Male
  • Junior 14 15
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Siamion Kachatkou Junior 10 -11 Male -32kg
  • Male
  • Junior 10 11
  • Single Elimination
  • Individual
1st
Kiryl Hrydzinski Junior 12 -13 Male -48kg
  • Male
  • Junior 12 13
  • Single Elimination
  • Individual
2nd
Uladzimir Pechan Junior 14 -15 Male -51kg
  • Male
  • Junior 14 15
  • Single Elimination
  • Individual
2nd
Kseniya Mikalayeva Junior 14 -15 Female -54kg
  • Female
  • Junior 14 15
  • Single Elimination
  • Individual
2nd
Tsimafei Babko Junior 12 -13 Male -44kg
  • Male
  • Junior 12 13
  • Single Elimination
  • Individual
2nd
Approve & Close

This website uses browser cookies to identify authorized users, enhance user experience and collect usage statistics via third-party tools like Google Analytics. Some web pages may use cookies to identify users and customize advertising content to user interests. Please indicate if you approve this website to use cookies for these purposes.

Approve & Close